מה הן מדבקות מודפסות:

בחברת ברקוד גליל אנו מייצרים מדבקות בגלילים המודפסות מצבע אחד ועד 6 צבעים, וכן מדבקות פרוצס. ככלל, מדבקות הן התוויות הפשוטות ביותר לשימוש, אך ניתן להפיק מהן מגוון פתרונות דפוס ייחודיים.
אנחנו מציעים מגוון רחב של מדבקות מודפסות ודבקים למגוון סוגי מוצרים, תוך התאמה גרפית מדויקת לדפוס שאנו מבצעים במחלקת הקדם דפוס שלנו המכילה מעצבים גרפיים מקצועיים ותוכנות גרפיות מהמתקדמות בשוק.
באפשרותנו גם להציג בפני הלקוח את התוצאה, לפני הוצאתה לדפוס. לביצוע ההדפסה, אנחנו משתמשים בטכנולוגיות דיגיטליות לפיתוח גלופות (CTP), מכונות דפוס מסוג פלקסו ומכונות דפוס דיגיטליות מתקדמות.
עם עשרות שנות ניסיון מול הלקוחות הגדולים במשק, התמקצענו במגוון טכנולוגיות חדשניות לצרכי כל ענף והתאמנו גם את המדבקות שלנו לצרכים השונים.


באילו גדלים וצורות מגיעות המדבקות:

בחברת ברקוד גליל ישנו מאגר שטנצים (סכיני חיתוך) עצום של מעל 670 סכינים.
לא משנה באיזו צורה תבחרו (עיגול, מלבן, ריבוע, אליפסה או צורני) ובאיזה גודל (מהקטן ביותר של 2מ"מ ועד לגדול ביותר של 250/500 מ"מ), אצלנו תמצאו מענה מידי לדרישותיכם.
במידה ותצטרכו שטנץ מיוחד (ביטחוני, צורני, מוגן) נוכל תוך 24 שעות לייצר לכם שטנץ בהתאם שישרת רק אתכם.


על איזה חומר גלם מודפסות המדבקות:

באפשרותנו להדפיס על כל חומר גלם המגיע בגליל כגון: נייר כרומו, נייר ולום, נייר טרמי, פוליפרופילן לבן/שקוף, BOPP, ועוד.
במעל 95% המקרים, חומרי הגלם הנפוצים ביותר להדפסת מדבקות בגלילים הם: נייר כרומו וPP (ויניל).


סוגי מדבקות מודפסות:

* מדבקות עמידות להקפאה עמוקה
* מדבקות עמידות לרטיבות, לחות וקור
* מדבקות להדבקה על משטחים לחים (גלידות, בשר קפוא)
* מדבקות עמידות לחום
* מדבקות לשמירת טריות / פתיחה וסגירה רב פעמית
* מדבקות מודפסות משני הצדדים והדפסה על הדבק עצמו
* מדבקות עם ציפוי הגנה (לכה)
* מדבקות עמידות למגע של כימיקלים (למינציה)
* מדבקות עמידות לאור
* הטבעות קור וחום של רדידי מתכת
* הדפסת נתונים משתנים בין מדבקה למדבקה
* קופונים – מדבקות נפתחות עם פירוט מידע
* ג'אמפר / מדבקת צנחן / מדבקה קופצת – חלק אחד של המדבקה דבוק למוצר והחלק השני "קופץ החוצה" (לא מודבק) אפשרויות הבלטה מיוחדות ועוד.


מדוע אתם מדפיסים בשיטת פלקסו ולא בדיגיטלי:

יתרונה הגדול של שיטת ההדפסה פלקסו נעוץ בפשטותה לעומת שיטות אחרות. מכונות הפלקסו לדפוס מורכבות פחות, מספר החלקים הנעים במכונה קטן יחסית, הן דורשות פחות טיפולים שגרתיים ואינן מצריכות את הכנות ההדפסה הרבות.
כיום השיטה השתכללה גם בסוגי הגלופה וגם באיכויות הצבע, איכות ההדפסה בפלקסו השתנתה, זאת בזכות המעבר מגלופה עשויה גומי אל פולימר מידעני מתקדם ומיציקה של תבנית אל יצור גלופה על ידי קרן לייזר ממוחשבת. בנוסף יצרו צבעים באיכות משתנה ובעלי תכונות משתנות ומתקדמות לצרכים השונים של עולם הדפוס.


להזמנת מדבקות מודפסות:

להזמנת מדבקות בגלילים לעסק בהתאמה אישית, ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו אל חברת ברקוד גליל בטלפון: 077-22-32-800 או בשליחת דוא"ל: info@madbeka.co.il
ונשמח לעמוד לרשותכם בכל צורך, שאלה ובקשה.

בין לקוחותינו