מה הן מדבקות טרמיות:

נייר טרמי הינו נייר מיוחד דק מאוד המצופה בחומר כימי שגורם לו לשנות את צבעו בעת חשיפתו לחום.
נייר זה חוסך את הצורך בשימוש בדיו (ריבון הדפסה), ונועד בעיקר עבור מדפסת טרמית המשמשת בתצורות שונות כגון מדפסות ברקוד, מדפסות לתוויות, קופות רושמות ומדפסות פקס.
את הנייר הטרמי ניתן לרכוש בחנויות שמתמחות במוצרי ברקוד ומערכותיהם השונות, כדוגמת YBM ברקוד ולוגיסטיקה המספקת גלילי נייר טרמי למדפסות קופה וכן מדפסות טרמיות שונות, ומצטיינת בשירות מהיר, אמין ומקצועי.


מתי משתמשים במדבקות טרמיות:

על מנת להשתמש בנייר טרמי יש צורך במדפסת מתאימה, המאפשרת את היווצרות ההדפסה על ידי מנגנון מיוחד שמחמם את הנייר ומביא להשחמתו.
מדפסות אלו הינן מכשירים נפוצים, יעילים ופשוטים בהרכבם המשמשים עבור קשת רחבה של מטרות כגון מדפסות ברקוד, מדפסות קופה, מדפסות רגילות, מסופי אשראי, מחשבונים ומכשירי פקס. המדפסות נעזרות בנייר טרמי שמסופק בגלילים או בדפים לצורכי ההדפסה, והינן נפוצות בכל ענפי המסחר והתעשייה השונים.

שימו לב כי לעיתים ספקים מסויימים יאמרו לכם (על מנת לחסוך בעלויות ולתת הצעת מחיר זולה למראית עין) כי השימוש בנייר כרומו במדפסת טרמית הוא גם אפשרי, במידה ואינכם משתמשים בריבון הדפסה אין הדבר נכון!! מדפסת טרמית *ללא ריבון* לעולם תשתמש בנייר מדבקה טרמי ולא בנייר מדבקה רגיל.


מפרט טכני למדבקות טרמיות:

מכיוון שהמדבקות מיועדות למדפסות טרמל טרנספר, אנו בחברה ברקוד גליל מדבקות בגלילים מספקים את המדבקות ללקוחותינו כאשר הן מגולגלות בגלילים בקוטר המתאים להגדרות המדפסת.
ברוב המדפסות גנריות הקוטר המקסימלי של גליל המדבקות יהיה 127 מ"מ, והוא יגולגל על קרטונית בקוטר 25.4 מ"מ.
לכל מדפסת הגדרות משלה, לחברת ברקוד גליל מסד נתונים ענק המכיל את הגדרות היצרן של כל המדפסות הקיימות בשוק, כך שאתם יכולים להזמין בראש שקט ובידיעה כי המדבקות שתקבלו יותאמו במלואן למדפסת שברשותכם.


להזמנת מדבקות מודפסות:

להזמנת מדבקות בגלילים לעסק בהתאמה אישית, ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו אל חברת ברקוד גליל בטלפון: 077-22-32-800 או בשליחת דוא"ל: info@madbeka.co.il
ונשמח לעמוד לרשותכם בכל צורך, שאלה ובקשה.

בין לקוחותינו