מה הן מדבקות חלקות (מדבקות ללא הדפסה):

מדבקות חלקות הן מדבקות אשר עברו חיתוך שטנץ בלבד, ללא הדפסה ומיוצרות מנייר כרומו, נייר ולום או פוליפרופילן (PP).
במדבקות אלו ניתן להשתמש בכתיבה עם טוש/עט או לשימוש במדפסות טרמל טרנספר עם ריבון הדפסה.
השטנץ הוא למעשה התבנית של החיתוך, אשר משתנה ממוצר למוצר בהתאם לדרישות החיתוך והצורה המבוקשים. תבנית זו, המיוצרת במיוחד לכל עבודה, עשויה בדרך כלל ממבלט מתכת, הכולל בתוכו אמצעי חיתוך שונים (סכינים, פרופורציות לתלישה וכו'), וכן אמצעי קיפול כמו ביגים ופרופורציות לקיפול.
אלו מסודרים על פי הצורה המבוקשת, וכך יוצרים את קווי החיתוך והקיפול הדרושים על פי מיקום שתילתם במבלט השטנץ.


מתי משתמשים במדבקות חלקות:

במדבקות חלקות ניתן להשתמש כאשר רוצים לסמן מוצרים בכתב יד או כאשר הן מיועדות לשימוש במדפסת טרמל טרנספר המדפיסות בעזרת ריבון הדפסה.
כיום, מדבקות משמשות להצמדת שם וכתובת לדואר או חפצים אחרים, כך שניתן יהיה לזהותם בקלות ולא לאבדם. הן יוצרות רושם טוב, כיוון שנראה שהאדם טרח והשקיע לספק פרטים עליהם. אם הן מודבקות על דואר, נמנעות טעויות של השמה במקום הלא נכון. אם הן מחוברות לפריט כלשהו הן מעידות על בעלות מתאימה והאדם יכול להיות בטוח שהפריט יישאר בטוח.


מפרט טכני למדבקות חלקות:

כאשר המדבקות מיועדות לכתיבה ביד, יגולגלו המדבקות לגלילים קטנים אשר יאפשרו את תליית הגליל ומשיכת המדבקות בצורה קלה ופשוטה.
כאשר המדבקות מיועדות לסוכנים אשר מסתובבים בשטח, נשאף לחלק את הכמות הכללית למספר קטן של מדבקות בגליל.
כאשר המדבקות מיועדות למדפסות טרמל טרנספר, אנו נספר את המדבקות ללקוחותינו כאשר הן מגולגלות בגלילים בקוטר המתאים להגדרות המדפסת.
ברוב המדפסות גנריות הקוטר המקסימלי של גליל המדבקות יהיה 127 מ"מ, והוא יגולגל על קרטונית בקוטר 25.4 מ"מ.

לכל מדפסת הגדרות משלה, לחברת ברקוד גליל מסד נתונים ענק המכיל את הגדרות היצרן של כל המדפסות הקיימות בשוק, כך שאתם יכולים להזמין בראש שקט ובידיעה כי המדבקות שתקבלו יותאמו במלואן למדפסת שברשותכם.


להזמנת מדבקות חלקות:

להזמנת מדבקות בגלילים לעסק בהתאמה אישית, ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו אל חברת ברקוד גליל בטלפון: 077-22-32-800 או בשליחת דוא"ל: info@madbeka.co.il
ונשמח לעמוד לרשותכם בכל צורך, שאלה ובקשה.

בין לקוחותינו