מה הן מדבקות ביטחוניות:

מדבקות ביטחוניות הינן מדבקות בעלות תכונה ייחודית אשר להן שמות נוספים כגון - מדבקות מתפוררות, מדבקות אחריות, מדבקות VOID, מדבקות הלוגרמה או מדבקות קליפות ביצים.
מדבקות אחריות אשר מתאימות בעיקר לאחריות על מוצרי ורכיבי אלקטרוניקה שונים. מדבקות אחריות, מדבקות פג תוקף אחריות, המותאמת לצורכי בטיחות שונים, מיובאת בעיקר על רקע לבן, וניתן להדפיס עליה בכל צבע רצוי. לא ניתנת להסרה בשלמותה, אלא מתפוררת לחלקיקים קטנים מטעמי בטיחות, ולכן לא ניתן להעבירה ממוצר למוצר, ואף לא ניתנת לשימוש חוזר. ניתן לקבלה בגלילים, לפי ובהתאם לדרישת הלקוח.
אנו בדפוס ברקוד גליל מייצרים מגוון סוגים של מדבקות אחריות במונחים של גדלים וצורות שונים. מדבקות אחריות מגיעות גם עם מאפייני אימות ואבטחה מיוחדים מובנים. מגוון סוגים של חומרים חסיני חבלה כגון סרטים שבירים וסרטי VOID משמשים למדבקות אחריות.


למי מיועדות מדבקות ביטחוניות:

חוק מדבקות האחריות, קובע שמוכר מוצר יחויב לספק לצרכן את מדבקת האחריות יחד עם תעודת אחריות. מדבקת האחריות לבדה יכולה להוות תחליף מספיק על מנת לקבל את שירות אחריות על המוצר גם ללא הצגת תעודת האחריות.
מדבקות רגילות ניתנות להסרה והדבקה מחדש או שיצורן פשוט ולכן קל לזייפן. הסכנה היא שלקוח יוכל להאריך לעצמו את תקופת האחריות ככל העולה על רוחו על ידיי שינוי במדבקת האחריות בעצמו.


סוגי מדבקות ביטחוניות:

* מדבקות מתפוררות (קליפות ביצים) – מתפוררות כאשר מנסים להסירן.
* מדבקות VOID – משאירות סימן הן על המוצר והן על המדבקה בעת הסרתה.
* מדבקות הולוגרמה – מדבקות עם הדפס הולוגרפי למניעת זיוף (מדבקות נגד זיוף).
אנו בדפוס ברקוד גליל מדבקות בגלילים מספקים את כל המדבקות כאשר הן מודפסות לפי דרישות החוק וכן להוסיף עליהן את הלוגו שלכם ומידע נוסף לפי הצורך, כמו כן נשמח להציע לך רכישה של מדפסת שתאפשר לך הדפסה של המידע אצלך בעסק.


הסבר של לשכת המסחר בנוגע לחוק המדבקות:

הצעת החוק מדבקות אחריות שנכנסה לתוקף בשנת 2012, קובעת שמוכר מוצר יחויב לספק לצרכן את מדבקת האחריות יחד עם תעודת אחריות.
מדבקת אחריות לבדה תספיק על מנת לקבל את שירות אחריות על המוצר.

להזמנת מדבקות ביטחוניות:

להזמנת מדבקות ביטחוניות לעסק בהתאמה אישית, ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו אל חברת ברקוד גליל בטלפון: 077-22-32-800 או בשליחת דוא"ל: info@madbeka.co.il
ונשמח לעמוד לרשותכם בכל צורך, שאלה ובקשה.

בין לקוחותינו