מדבקות ויניל

אז הזמנתם מדבקות והם נראות מצויין, אך האם הן גם עמידות במים ובתנאי מזג אוויר קשים?

מדבקות כרומו, מדבקות פרוצס, מדבקות PP, ומדבקות זוהרות הן רק חלק ממכלול המדבקות בגלילים שאנו מייצרים לקהל לקוחותינו.
השימוש בהן רב ומגוון, משימוש ביתי להדבקה על מוצרים בבית, בשימוש עסקי להדבקה על מוצרים למכירה, בבתי ספר ועוד. הטכנולוגיה בה אנו משתמשים היא המתקדמת ביותר ולכן לקוחותינו אוהבים את הגימור המושלם של המדבקות שלנו.

אך אחת השאלות ששואלים אותנו לרוב היא: האם הן תחזקנה מעמד?

התשובה פשוטה: כ-מ-ו-ב-ן!.
לא סתם השקענו מאות אלפי שקלים בקו הדפסה חדיש ואיכותי על מנת שהמדבקות שלכם יתקלפו ויפלו אחרי מספר ימים/שבועות/חודשים.
אנו משתמשים בחומר הגלם הטוב ביותר תוך שימוש בדבק החזק ביותר (S2045) על מנה שהמדבקות אותן אתם מזמינים אצלנו תחזקנה לפחות 5 שנים באחריות!.


להלן מספר עובדות חשובות:

* מדבקות שקופות הנקראות גם מדבקות PP או מדבקות PVC מיועדות להדבקה על משטחים שטוחים, אולי, יש לנו גם מדבקות המתאימות למשטחים מחוספסים לדוגמא: הדבקה על פירות כגון מלון, ואבוקדו או על משטחי עץ, ואפילו על שטיחים. תלוי על איזה משטח אתם מתכוונים להדביק את המדבקות שלכם, אצלנו תוכלו להתאים את סוג הדבק לצורכיכם. מדבק קל להסרה ועד לדבק HOT MELT החזק ביותר בשוק.

* כל המדבקות שאנו מייצרים עמידות בתנאי מזג אוויר קיצוניים, מאחר ואנו מצפים אותם בשכבת לכה UV אשר מגינה על המדבקה מקרני השמש בארצנו החמה, וכן מרטיבות, חלות ואקלים קריר כאחד. לדוגמא אם הדבקתם מדבקה על מכוניתכם, ניתן לעבור איתה במתקן לשטיפת מכוניות ללא חשש!. אם הדבקתם את המדבקה על קופסת פלסטיק, ניתן להכניסה למדיח מבלי לדאוג שהמדבקה תתקלף או תתבלה.

* ציפוי לכה UV נותן למדבקות שלכם ברק נוסף בו בזמן שהוא עוזר להגן על המדבקה כנגד שחיקה כך שהמוצר שלכם ימשיך להראות רענן וחדש.

למידע נוסף ועובד נוספות על המדבקות שאנו מייצרים ניתן למצוא כאן. וכמו תמיד אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת! אז אל תהססו לפנות אלינו בטלפון, בדואר אלקטרוני או אפילו בביקור במפעלנו :)

בין לקוחותינו