עד היום שירתנו עשרות אלפי לקוחות פרטיים ועסקים, קטנים וגדולים - במקצועיות, במהירות ולשביעות רצונם!

אנו פועלים לפי ארבעת העקרונות הבאים:

 • זמני הייצור המהירים ביותר בישראל

  שונאים להמתין? אנו מסוגלים לייצר מדבקות בגלילים תוך שעתיים ועד ל-4 ימי עסקים, תלוי בכמות ובמהות העבודה.
  חברת ברקוד גליל מדבקות בגלילים נחשבת לחברת המדבקות המהירה ביותר בישראל, לפי סקר שנערך בשנת 2016 על ידי מכון Forsa Institute.
 • משלוח חינם

  בהזמנות בנפח בינוני/גבוה אנו נשלח אליכם את המדבקות ללא עלות, תוך 24 שעות מסיום ההדפסה.
  אנו שולחים לכל חלקי הארץ, מהדרום ועד לצפון.

 • הדפסה איכותית

  בשביל לקבל את המדבקות האיכותיות ביותר אנו אתכם לאורך כל שלבי ההפקה: מחלקת קדם דפוס ושירותי גרפיקה מקצועיים, התאמת סוג הדפוס וסוג המדבקה לכל חומר ומשטח ולכל צורה של מוצר. הכנת הגלופות נעשית במפעל עצמו, אנו מפקחים על כל השלבים מהרעיון ועד למוצר המוגמר, כך שאתם תקבלו את המדבקות האיכותיות ביותר למוצר שלכם!

 • לקוח מרוצה מזמין שוב

  עסק מצליח הוא עסק ששם דגש על שביעות רצון לקוחותיו.
  בדפוס ברקוד גליל אנו מתייחסים ללקוחות קטנים כלקוחות גדולים, לא משנה אם תזמינו 1,000 יח' או 1,000,000 יח', לנו חשוב שתהיו מרוצים.
  לא בכדי דורג דפוס ברקוד גליל בשנת 2016 במקום הגבוה ביותר במדד שביעות רצון מבית בתי הדפוס למדבקות בגלילים בישראל - על פי סקר שביעות רצון של מכון הסקרים J.R Goldsmith.

חברת ברקוד גליל מייצרת מדבקות בגלילים מחומרים שונים, על מנת לענות על כל הצרכים, הבעיות, והיעדים של כל לקוח ובוחרת להשתמש בחומרים הטובים ביותר, אנו לא מתפשרים על איכות חומרי הגלם על מנת לייצר מוצר מוגמר ומושלם. אנו מתמחים בכל סוגי הדפסת מדבקות בגלילים, בכל הצורות, ומכל החומרים. אנו מציעים ללקוחותינו מבחר מדבקות בגלילים באיכות מצוינת, בגדלים שונים, בצורות שונות ומעוצבות, מדבקות צבעוניות ומחומרים מובחרים, איכותיים ומתקדמים בהתאם לצורך ולמטרה, כי אצלנו המומחיות היא הדפסה על מדבקות בגלילים. בין מגוון החומרים תמצאו מדבקות נייר, מדבקות פוליאסטר, מדבקות פלסטיק, מדבקות לייזר, מדבקות ויניל, מדבקות סיליקון ועל עוד מגוון נרחב של חומרים נוספים.בין לקוחותינו